Warsztaty teatralne w języku białoruskim

Od 4 czerwca w naszej szkole odbywają się Warsztaty Teatralne w Języku Białoruskim. 

Jest to projekt dofinansowany ze środków Urzędu Województwa Podlaskiego. 

   Uczniowie naszej szkoły, w ramach projektu, przygotowują przedstawienie w języku białoruskim, pt. „Czy baczyli maju mamu?”. Spotykają się niemal codziennie na próbach prowadzonych przez p. Ninę Abramiuk.  Postępy ich ciężkiej pracy mogą Państwo obserwować na naszym FB, gdzie zamieszane są relacje na żywo z prób. Młodzi pasjonaci sztuki teatralnej z zaangażowaniem chłoną wiedzę i szlifują swoje umiejętności. Podczas spotkań nie brakuje też dobrej energii i zabawy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *